Öppet hus

Öppet hus

Intresseanmälan

Intresseanmälan

Prova-på-dag

Prova-på-dag

Här hittar du adress- och kontaktdetaljer till skolans personal och lokaler. På sidan finner du även våra styrdokument och formulär för klagomål.

Adress: Vanadisvägen 9 B

Postadress: 113 46 Stockholm

Telefonnummer: 08-410 410 08

E-post: stockholm@cybergymnasiet.se

Frånvaroanmälan:
ÅK 1
– Frånvaroanmälan görs via schoolsoft. Inloggning sker via Bankid
ÅK 2 och 3 – Frånvaroanmälan görs via schoolsoft

Skolledning

Roll/grupp Namn Telefon E-post
Tf. rektor Helen Bejmar
Biträdande rektor för ES, HU och HV Vanessa Lenkel
Biträdande rektor för EE, NA och TE Sarah Ahmed
Biträdande rektor för EK och SA Amna Hurtic
Skolledare Anna Dominicus

Administration

Roll/grupp Namn Telefon E-post
Marknads - och ledningskoordinator Linn Sandberg
SYV Lis-Marie Nilsson
Vaktmästare Marat Gaitov
IT Victor Fagler

Elevhälsoteam

Roll/grupp Namn Telefon E-post
Studievägledare Lis-Marie ( Lisen ) Nilsson
Kurator/arbetslagsledare Cecilia Lomakka Forsell
Kurator Carina Almström
Skolsköterska Ann Wildsjö
Skolsköterska Anna-Karin Carlander
Specialpedagog för EK och SA Marie Carlström
Specialpedagog för TE, NA och EE Maria Wiberg
Speciallärare för ES, HV och HU Anna Carlsson
Socialpedagog Djavad Zarabi

Mentorer

Roll/grupp Namn Telefon E-post
EE20A Ossian Engvall
EE20B Thomas Hägg
EE20B Lars Lindholm
EE21A Ghada Faik Sayegh
EE21B Thomas Hägg
EE22A Nebojsa Kostic
EE22B Thomas Hägg
EK20A Therese Rosengren
EK20B Anna Nyholm
EK21A Mervan Tokmak
EK21B Niklas Oskarsson
EK22A Madiha Saeed
EK22B Emiliana Gibbs
ES20A Anna Bodström
ES20B Thorleif Alpgren
ES21A Mattias Holmlund / Hanna Hjortek
ES21B Marcus Löfgren / Stefan Ekstedt
ES22A Hanna Lindström/Martin Arce Lindqvist
ES22B Ann Dahlberg / Sara Skoglund
HU20A Erik Härnsten
HU21A Monica Tranquilli
HU22A Eva Axelsson
HV20A Susanne Tungfeldt
HV21A Isabelle Malmborg
HV22A Natalia Rodriguez
NA20A Mikael Dehlen
NA21A Sami Danha
NA22A Adam Bott/ Andreas Lindberg
SA20A Jan Eriksson
SA20B Ivana Yevenes
SA20C Patrik Kinhult
SA21A Rickard Öhman
SA21B Elisabet Wikander
SA21C Love Huldt
SA22A Emiliana Gibbs
SA22B Emiliana Gibbs
SA22C Emiliana Gibbs
TE20A Rikard Levin
TE20B Alexander Sääf
TE21A Björn Granberg
TE21B Jens Isaksson / Svetlana Kaplia
TE21C Katarina Munsbach
TE22A Rahatul Zannat
TE22B Judith Baecklund Federmann