Öppet hus

Öppet hus

Digitalt Öppet Hus

Digitalt Öppet Hus

Intresseanmälan

Intresseanmälan

Undrar du något?

Undrar du något?

Föräldramöte inspelat och på andra språk

Föräldramöte inspelat och på andra språk

Här hittar du adress- och kontaktdetaljer till skolans personal och lokaler. På sidan finner du även våra styrdokument och formulär för klagomål.

Adress: Vanadisvägen 9 B

Postadress: 113 46 Stockholm

Telefonnummer: 08-410 410 08

E-post: stockholm@cybergymnasiet.se

Frånvaroanmälan:
ÅK 1
– Frånvaroanmälan görs via schoolsoft. Inloggning sker via Bankid
ÅK 2 och 3 – Frånvaroanmälan görs via schoolsoft

Skolledning

Roll/grupp Namn Telefon E-post
Rektor Annika Hanberger 076-885 21 83
Biträdande rektor för EK och SA Amna Hurtic 076-885 10 02
Biträdande rektor för ES, HU och HV Vanessa Lenkel 076-885 10 03
Biträdande rektor för EE, NA och TE Sarah Ahmed 076-885 10 07
EHT-chef/Vik. biträdande rektor för ES, HU och HV Anna Dominicus 076-885 10 23

Administration

Roll/grupp Namn Telefon E-post
Marknads - och ledningskoordinator Linn Sandberg 076-885 10 45
SYV Lis-Marie Nilsson 076-885 10 22
Vaktmästare Marat Gaitov 076-885 24 47
Administratör Selma Granhäll 076-885 10 18
IT Victor Fagler 076-885 10 13

Arbetslagsledare

Roll/grupp Namn Telefon E-post
Arbetslagsledare för NA Andreas Lindberg 076-885 10 20
Arbetslagsledare för ES Anna Boström 076-885 24 60
Arbetslagsledare för EK Azad Marof 076-885 24 61
Arbetslagsledare för EE/IMEE Ghada Faik Sayegh 076-885 24 79
Arbetslagsledare för SA Mats Runvald 076-885 10 14
Arbetslagsledare för TE Mikael Dehlén 076-885 24 77
Arbetslagsledare för HU Monica Tranquilli 076-885 24 67
Arbetslagsledare för HV/IMHV Susanne Tungfelt 076-885 24 80
Arbetslagsledare för administrationen Zara Elmi 076-885 10 06

Mentorer

Roll/grupp Namn Telefon E-post
EE19A Nebojsa Kostic
EE19B Henrik Magnusson
EE20A Peter Cederblad
EE20B Robin Islam
EE20B Lars Lindholm
EE21A Göran Aspgren
EE21B Ilona Ciga
EK19A Åsa Dibb
EK19B John Lilliesköld Myhrman
EK20A Therese Rosengren
EK20B Anna Nyholm
EK21A Mervan Tokmak
EK21B Niklas Oskarsson
ES19A Sara Skoglund
ES19B Simon Lindh
ES19C Martin Arce Lindqvist
ES20A Hanna Wallin
ES20B Thorleif Alpgren
ES21A Mattias Holmlund / Hanna Hjortek
ES21B Marcus Löfgren / Stefan Ekstedt
HU19A Eva Axelsson
HU20A Erik Härnsten
HU21A Madelene Zander / Bladimir Castro
HV19A Susanne Thungfelt
HV19B Natalia Rodriguez
HV20A Sima Javanbakht
HV21A Jakob Afram
NA19A Adam Bott
NA19B Julia Sanderson
NA20A Viktoria Danilova
NA21A Sami Danha
SA19A Björn Johansson
SA19B Magnus Niklasson
SA19C Elisabet Wikander
SA20A Jan Eriksson
SA20B Ivana Yevenes
SA20C Patrik Kinhult
SA21A Rickard Öhman
SA21B Gabriella Söderlund
SA21C Love Huldt
TE19A Ludwig Weingård
TE19B Judith Baecklund
TE20A Rikard Levin
TE20B Alexander Sääf
TE21A Björn Granberg
TE21B Jens Isaksson / Svetlana Kaplia
TE21C Katarina Munsbach

Integritetsinställningscenter

Cookies

Vi använder cookies för att erbjuda dig en bättre webbläsarupplevelse, analysera webbplatstrafik och personifiera innehåll.

_ga, _gid, _gat_UA-50117468-5